Villa Dada blank

Stanovac 200b, Pašman, Hrvatska, Zadarska, 23262, Croatia

Tap to call +385/23-386-479

Property description

Villa Dada nalazi se u mjestu Pašman na istoimenom otoku Pašmanu. Villa nudi 4 odvojena apartmana, svaki sa dvije dvokrevetne sobe, te može ugostiti do 16 osoba. U svakom se apartmanu nalaze 2 kupatila s tuš-kadama, kuhinja s osnovnom opremom, perilica rublja, Wi-Fi, klima i TV. Gosti ove ville mogu uživati na bazenu (10x5m), te otvorenoj, ljetnoj kuhinji i dva roštilja. Ljetna kuhinja je opremljena pećnicom, perilicom suđa, hladnjakom, kuhalom za vodu i tosterom.  Za razonodu nudi biljar, stolni tenis, trampolin te ljuljačku za najmlađe. Kućni ljubimci su dobrodošli uz dnevnu naknadu od 5€. Villa raspolaže s 2000 m2 ograđene okućnice, a samo je 200m udaljena od pješćane plaže. Površina apartmana je 300 m2. Kuhinje u apartmanima također su opremljene s hladnjacima, zamrzivačima, posuđem i priborom za jelo, mikrovalnim pećnicama, pločama za kuhanje te perilicama posuđa.

Read more

Check in times

Check-in: 14:00

Check-out:10:00

Map

Please enter the message you'd like to send to Villa Dada

Cancel
Room Double beds -

Max people: 16
Floor:
Tariff name Resource/property type Min people Max people Valid from Valid til   Minimum days Maximum days
Tariff Room Double beds 1 16 Tuesday, 01 September 2020 Thursday, 31 December 2020 240.00€  Per night 7 100
Tariff Room Double beds 1 16 Friday, 01 January 2021 Monday, 31 May 2021 240.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Tuesday, 01 June 2021 Monday, 14 June 2021 288.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Tuesday, 15 June 2021 Wednesday, 30 June 2021 360.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Thursday, 01 July 2021 Friday, 09 July 2021 480.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Saturday, 10 July 2021 Friday, 20 August 2021 576.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Saturday, 21 August 2021 Tuesday, 31 August 2021 480.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Wednesday, 01 September 2021 Tuesday, 14 September 2021 360.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Wednesday, 15 September 2021 Thursday, 30 September 2021 288.00€  Per night 1 100
Tariff Room Double beds 1 16 Friday, 01 October 2021 Friday, 31 December 2021 180.00€  Per night 1 100