Emina blank

Put orimorja 85, Sv. Filip i Jakov, Zadarska, 23210, Croatia

Tap to call 00385/23-386-479

Property description

Apartman Emina nalazi se u mjestu Sv. Filip i Jakovu, svega 5 km sjeverno od Biograda. Smješten je na prvom katu, ima jednu spavaću sobu s bračnim krevetom, tako da može ugostiti do 2 osobe. Kuhinja je opremljena posuđem za kuhanje i priborom za jelo. Kupaonica je s tušem i perilicom rublja. Apartman je klimatiziran (korištenje klime je u cijeni najma), opremljen sa SAT TV-om, besplatnim internetom. Posteljina, kuhinjske krpe i ručnici Vas očekuju u apartmanu, preporučamo da ručnike za plažu donesete sa sobom.

Na raspolaganju Vam je jedno parkirno mjesto, bez dodatnih troškova, te roštilj u vrtu.

Apartman Emina

za do 2 osobe

do 06.06.

od 05.09.

 06.06. - 27.06.

29.08. - 05.09.

27.06. - 18.07.

22.08. -  29.08.

 18.07. - 22.08.

Cijena noćenja

2020

 35 EUR  42 EUR 50 EUR  57 EUR

 

  • smještajnoj jedinici pripada jedno parkirno mjesto u dvorištu
  • minimalno 5 noćenja, dolazak bilo kojim danom
  • pristojba za prijavu - jednokratno, prilikom dolaska, po osobi 1,50 EUR
  • plaža 300m

Read more

Check in times

Check in: 14:00

Check out: 10:00

Airports

Najbliža međunarodna zračna luka: Zadar, 30km

Sljedeća međunarodna zračna luka: Split, 110km

Map

Please enter the message you'd like to send to Emina

Cancel
Apartment 1 bedroom -

Max people: 2
Floor:
Tariff name Resource/property type Min people Max people Valid from Valid til   Minimum days Maximum days
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Saturday, 27 June 2020 Friday, 17 July 2020 50.00€  Per night 1 100
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Saturday, 18 July 2020 Friday, 21 August 2020 57.00€  Per night 1 100
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Saturday, 22 August 2020 Friday, 28 August 2020 50.00€  Per night 1 100
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Saturday, 29 August 2020 Friday, 04 September 2020 42.00€  Per night 1 100
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Saturday, 05 September 2020 Thursday, 31 December 2020 35.00€  Per night 1 100
Tariff Apartment 1 bedroom 1 2 Friday, 01 January 2021 Friday, 31 December 2021 100.00€  Per night 1 100